| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| ödeme | T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Adı | tripod turnike |
|---|---|
| Tahrik motoru | DC motor |
| Kutup uzunluğu | Kutup uzunluğu |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Güç kaynağı | DC motor |
|---|---|
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Adı | Dikey tip tripod turnikesi |
| Nominal Güç | 266 |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| functuion | Tam otomatik |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim | RS485 |
| ad | Tripod Turnike |
| hizmet ömrü | 3 milyon kez |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Açılma açısı | 90° |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
| IP derecelendirme | IP54 |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Ürün adı | Tam Boy Turnike |
| Güç kaynağı | AC220V / 110V |
| Garanti | 1 yıl |
| renk | Gümüş |
| Adı | tripod turnike |
|---|---|
| Tahrik motoru | DC motor |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Açılma açısı | 90° |
|---|---|
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| çalışma nemi | %90 (Yoğunlaşma yok) |
| Motor Gücü | 50W |
| Hız | 0.5s |
|---|---|
| Kapı Tipi | şeffaf |
| Fotoselli yüklemek | Evet |
| özelleştirilmiş | İsteğe bağlı |
| Kapanış/açılış saati | ayarlanabilir |