| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Modeli | WJCB02H |
| Uzaktan kumanda mesafe | <50 metre |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Portakal |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Siyah |
| Ürün adı | Kanat bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | tek çekirdekli ve çift çekirdekli |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
| Garanti | 12 ay |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Transit hızı | 25 ~ 32 kişi / dk |
| Nominal Güç | 50W |
| Ürün adı | Kanat bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | single core ; tek çekirdek ; double core çift çekirdekli |
| Garanti | 12 ay |
| Yön | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Sertifika | : 2008 |
| Transit hızı | 25 ~ 32 kişi / dk |
| Garanti | 1 yıl |
| Anma gücü | 36W |
|---|---|
| Sürüş motoru | Fırçasız DC Motor |
| break | 30 ~ 40 kişi / dakika |
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 55 ° C |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| şekil | Köprü tipi |
| Volt | 220V / 110V |
| Anma gücü | 36W |
| Roataing Yönü | Çift Yön |
| Çalışma ortamı | Kapalı / Açık (Sığınak) |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma sıcaklığı | -40° C ~ 55° C |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Tahrik motoru | DC motor |