| Opening & Closing Speed | 0.2~1 seconds adjustable |
|---|---|
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Trumpet | Optional |
| Wing Material | Acrylic or tempered glass |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| CE Aprroval | Evet |
| bom tipi | düz |
| Özelliği | Emanet |
| İsteğe bağlı Kontrol | Evet |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Gerilim | 110V 220V |
|---|---|
| Motor | Alternatif akım motoru |
| Güç | 120W |
| Koruma sınıfı | IP55 |
| bom tipi | doğru |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Anti-çarpışma |
| Avantaj | Yüksek Kalite ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC24V |
| İletişim | RS232 |