| Itici güç | 3kg |
|---|---|
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Nominal Güç | 266 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Uygulama | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| kullanım | Otoparklar/gişe/otoyol |
| bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| kullanım | Otoparklar/gişe/otoyol |
| Malzeme | çelik ve alüminyum |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Dönen yönü | çift yönlü |
|---|---|
| Tahrik motoru | Fırçasız DC Motor |
| Nominal Güç | 266 |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| İnce çizgili şıklık bitirme | Evet |
|---|---|
| pil | Hayır |
| Yeni ürün | Evet |
| Maksimum şerit geniş | 600mm |
| Gövde Kalınlığı | 1,5 mm'den fazla |
| Gövde rengi | Altın, Şerit, Oniks siyahı, Koyu sarı, Jacinth |
|---|---|
| bom tipi | İsteğe bağlı |
| Opsiyonel Bom | Büyük sekizgen bom, salıncak bom, Çit bom, Kare bom, Fording bom |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, Devre Kesici, Ayarlanabilir Kol Desteği, Baskı Dalgası, Çarpışm |
| Motor | Değişken frekanslı motor |