| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| body{background-color#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun Çalışma Gerilimi | DC24V |
| İletişim | RS232 |
| ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Başvuru | Metro İstasyonları |
| Çalışma ortamı | Kapalı, açık (çadır üstü) |
| Akış hızı | 30~40/dk |
| Sürüş Motoru | DC12V |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| Boom Seçeneği | Düz patlama |
| highligh Özelliği | Emanet |
| İsteğe bağlı Kontrol | Evet |
| Operasyon süresi | 1'ler, 1.8s, 3s, 6s |
| çalışma süresi | 3s, 6s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Renk | Siyah ve kırmızı |
| Garanti | 2 yıl |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900mm |
|---|---|
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |