| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| Hızlı hızlı | Evet |
| Modual comunicate | Evet |
| Emniyetli kapı | Evet |
| Konut bitirdi | Toz boyalı |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Portakal |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Motor gücü | 50W |
|---|---|
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Sıkışma Önleyici | Evet |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpmaya dayanıklı |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| Kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Portakal |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpışmaya dayanıklı |
| Avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpmaya dayanıklı |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| Kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Renk | Portakal |
|---|---|
| Uygulama | park yeri |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-75℃ |
| çalışma süresi | 1 sn , 3 sn , 6 sn |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpmaya dayanıklı |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |