| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Opsiyonel aksesuarlar | Loop Dedektör |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| bom tipi | Düz patlama |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Uygulama | otopark |
| bom tipi | Düz bom, Çit bom, Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
| bom tipi | Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | siyah |
| Bom türü | 180 derece Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut rengi | Siyah |
| bom tipi | 90 derece Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | siyah |
| Uygulama | otopark |
| bom tipi | 90 derece Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Konut renk | siyah |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | 3 çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | siyah |
| çalışma süresi | 3s, 6s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Renk | siyah |
| Uygulama | işletmeler ve kurumlar için |
| Garanti | 1 yıl |