| çalışma süresi | 3s, 6s |
|---|---|
| bom tipi | düz katlanır eskrim |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı, Kırmızı, Siyah |
| Garanti | 1 yıl |
| bom tipi | Çit boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
| Kuvvet | Ağır hizmet |
|---|---|
| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
| Hız | 1.5s ~ 4s Ayarlanabilir |
| Malzeme | çelik |
| Güç | 300W |
| Konut renk | sarı yeşil |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Opsiyonel aksesuarlar | Çarpışma önleyici kauçuk |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Konut renk | koyu gri + açık gri |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Kızılötesi Fotoselli |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | eskrim |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | siyah |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| Bom tipi | çit patlaması |
|---|---|
| Voltaj | AC110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| bom tipi | çit patlaması |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V VEYA 220V |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | Sarı yeşil |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |