| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| bom tipi | Düz patlama |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı yeşil |
| bom tipi | Düz patlama |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Konut renk | Turuncu |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| bom tipi | 90 derece katlanabilir bom |
|---|---|
| Konut renk | Turuncu |
| Hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Güç kaynağı | AC 220 ±% 10 |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 0.5-0.9 S |
| bom tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Bom |
| Uygulama | otopark |
| Garanti | 2 yıl |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 0.5-0.9 S |
| bom tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Bom |
| Uygulama | otopark |
| Garanti | 2 yıl |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Voltaj | 110V 220V |
|---|---|
| Motor | AC |
| Güç | 120W |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| bom tipi | doğru |
| Konut renk | koyu gri + açık gri |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |