| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Özelliği | Eşsiz uzaktan kumanda |
| Renk | siyah |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
|---|---|
| Bom tipi | düz bom, çit patlaması |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, vb |
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| Ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| Konut malzeme | Özel İşleme ile 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Salıncak Kapısı Malzemesi | Cam |
| Boyut konut | 1500 x 120 * 1009mm |
| Mekanizmanın Boyutları | Φ108 * 450mm |
| Geçiş Genişliği | 500 ~ 900 |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| Ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks Transfer |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çelik ve Alüminyum alaşımı | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| break | 30 ~ 40 kişi / dakika |