| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Ödeme koşulları | Teleks yayın, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
|---|---|
| Teslimat Süresi | 7 gün workiing |
| açma süresi | 1s |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Konut malzeme | Özel İşleme ile 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Salıncak Kapısı Malzemesi | Cam |
| Boyut konut | 1500 x 120 * 1009mm |
| Mekanizmanın Boyutları | Φ108 * 450mm |
| Geçiş Genişliği | 500mm |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | DC24V |
| Türü | tam otomatik |
| Çalışma ortamı | İç / Dış Mekan ( Barınak) |
| Renk | metalik gümüş |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Bağıl nem | ≤95% |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | fırça DC24V |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |