| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Bağıl nem | ≤95% |
|---|---|
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Reset zamanı | 3S |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
| Çalışma süresi | 1s |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | karton / ahşap |
| Voltaj | 220V / 110V |
|---|---|
| Motor | alternatif akım motoru |
| hız | 3s, 6s |
| Konut | Alüminyum Alaşım Döküm |
| güç | 120W |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Konut malzeme | Paslanmaz gövde |
|---|---|
| Gerilim | AC110V, AC220V |
| Yön | İki yön |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Kalın Konut | 2mm |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| İki çiftli Routeway | Evet |
| Tam otomatik | Evet |
| Ahşap paketi | Evet |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 24V doğru akım fırça motoru |
| Akış hızı | dakikada 30-40 kişi |
| Tam iyileşme için ilk kez açık | 3S |