| Paslanmaz çelik 304 | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤90%, yoğunlaşma yok |
| Koruma sınıfı | IP 32 |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Motor tipi | DC24V Fırça |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Türü | bir rota / çift rota; Daha |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap paketi |
| Teslim süresi | 1 ile 7 iş günü |
| motor malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Operasyon zamanı | 3'ler, 6'lar |
| bom tipi | düz katlanır eskrim |
| Ev materyalleri | çelik |
| Renk | Sarı |
| Operasyon zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| kullanım | Otoparklar |
| renk | Yanıp sönen şerit, Yanıp sönen altın |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Tasarım | Limitsiz anahtar tasarımı |
| Renk | Yanıp sönen altın |
| Ağırlık | 65kg |
| Konut Malzemesi | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Garanti | 1 yıl |
| İletişim | RS232 |
| Konut Malzemesi | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| yön | İki-yön |
| Voltaj | 110V, 220V |
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma ortamı | Açık / Kapalı |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Genişlik uzunluk | 500MM--900MM |
| STANDART PAKET | Ahşap paketi |
| Zaman önde | 3-5 iş günü sonra alınan ödeme |
| Koruma sınıfı | IP32 |