| Bom tipi | çit patlaması |
|---|---|
| Voltaj | AC110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak köpük Bom |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak köpük Bom |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Başvuru | park yeri |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-75℃ |
| çalışma süresi | 1 sn , 3 sn , 6 sn |
| Yukarı/aşağı zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Motor gücü | 300W 220VAC |
| Çevre sıcaklığı | -35°C~+85°C |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Başvuru | Aşırı Büyük Trafik Akış Alanı |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Sarı |
| Motor | Alüminyum alaşımlı döküm |
|---|---|
| Hız | 3~5s ayarlanabilir |
| Güç | 150W |
| Gerilim | AC220V; AC110V |
| Başvuru | park yeri |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak köpük Bom |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
|---|---|
| Bom tipi | düz bom, çit patlaması |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, vb |
| Voltaj | AC110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |