| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Renk | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Hız | 1s, 3s, 6s |
| Max bom uzunluğu | 8m |
| Yaşam süresi | 5 milyon kere |
| Kuvvet | Ağır hizmet |
| Paket | Karton kutu veya ahşap kutu |
|---|---|
| Boom uzunluğu | 6m |
| Bahar | Denge bahar |
| Hız | 3s, 6S |
| Motorlu | AA motoru |
| Renk | Sarı |
|---|---|
| Ürün Adı | Boom bariyeri |
| Güç kaynağı | 50/60HZ, AC 220±10% |
| Garanti | 1 Yıl |
| Kol malzemesi | Alüminyum Alaşım |
| Gövde rengi | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Gövde boyutu | 405 * 1050 * 335 mm |
| 20ft konteyner | 100set |
| Kol tipi | Yuvarlak kol, salıncak kolu, Çit kolu, Sekizgen kol vb. |
| Ambalaj bilgileri | Karton paketler |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
| konut malzeme | demir |
|---|---|
| Motor Hız | 1s, 1.8s, 3S, 6s |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Standart renk | Turuncu |
| STANDART PAKET | KARTON PAKET |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Renk | Turuncu sarı |
| Ürün adı | Bom Bariyeri |
| Garanti | 1 yıl |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |