| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | karton / ahşap |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ambalaj bilgileri | karton / ahşap |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | yanıp sönen altın |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Net ağırlık | 50KG |
|---|---|
| Gerilim | AC220V, AC110V |
| Hız | 1.5/3/6 saniye |
| Özelliği | Manuel Yayın |
| Nominal Güç | 120W |
| Net ağırlık | 59kg |
|---|---|
| Brüt ağırlık | 64kg |
| Patlama renk | Kırmızı ve beyaz |
| Hız | 6s |
| bom tipi | Eskrim boom |
| Malzeme | Çelik muhafaza |
|---|---|
| Manuak yayın | Evet |
| Renk | Gümüş |
| Soğutma fanı | Evet |
| Iletişim modülü | RS 485 |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| Max bom uzunluğu | 8 metes |