| Renk | Turuncu / Kırmızı / sarı / gri / vs |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Garanti | 1 yıl |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Güç kaynağı | AC220 / AC110 |
| Sertifika | CE ISO SGS |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Kabine ağırlığı | 55kg |
| Uzaktan kumanda mesafe | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Nominal Güç | 300W |
| Uzaktan kumanda mesafe | <50 metre |
| Uygulama | Otoparklar, geçiş ücretleri |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| Ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |
| konut malzeme | demir |
|---|---|
| Motor Hız | 1s, 1.8s, 3S, 6s |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Standart renk | Turuncu |
| STANDART PAKET | KARTON PAKET |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafe | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |
| renk | Gri |
|---|---|
| Ürün adı | Bom Bariyeri |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik ve alüminyum profil |
| Garanti | 1 yıl |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| Yüksek Duty | Evet |
| comunicate Modülü | Evet |
| Otomatik kapılar | Evet |
| Konut bitirdi | Toz boyalı |
| Gövde malzemesi | Demir |
|---|---|
| motorun hızı | 1.8s,3s,6s |
| Maksimum bom uzunluğu | 6m |
| Standart Renk | Mavi, Turuncu&Beyaz |
| Standart paket | karton paket |