| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5,3s, 6s |
| Malzeme | çelik |
| Güç | 80W |
| Standart renk | Sarı; Portakal; Gri |
| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5,3s, 6s |
| Malzeme | çelik |
| Güç | 80W |
| Standart renk | Sarı; Portakal; Gri |
| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5,3s, 6s |
| Malzeme | çelik |
| Güç | 80W |
| Standart renk | Sarı; Portakal; Gri |
| Konut malzeme | Çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Max bom uzunluğu | 8 metes |
| Motorlu | AA motoru |
|---|---|
| Hız | 3s, 6S |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Fotoselli | Desteklenebilir |
| Loop Dedektör | Desteklenebilir |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Aç / kapat hız | 1.5-6s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | noktaya göre özelleştirin |
| Konut malzeme | Renkli toz ile hafif çelik |
| Kol malzeme | Alüminyum |
| Motorlu | Tork Motor |