| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Siyah |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Siyah |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
|---|---|
| Bom tipi | düz bom, çit patlaması |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, vb |
| Voltaj | AC110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Bom tipi | Düz bom / Floding Boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Muhafaza Rengi | Altın |
| Türü | Otomatik Bariyer |
|---|---|
| çalışma süresi | 1s, 3s, 6s |
| Boom uzunluğu | 3m, 4.5m, 6m |
| Motor malzemesi | Die döküm alüminyum alaşım |
| bom tipi | Mafsallı boom |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |