| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Operasyon zamanı | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz, katlanır, eskrim |
| Ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Operasyon zamanı | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz, katlanır, eskrim |
| Ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Bom tipi | Düz bom / Floding Boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 Yıl |
| Muhafaza Rengi | Altın |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Portakal |
| Hız | 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | Turuncu |
| motor malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşım |
| Maksimum bom uzunluğu | 6 metre |
| COM Arayüzü | RS485 |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | Portakal |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | kırmızı ve beyaz |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Kuvvet | Ağır hizmet |
|---|---|
| Motorlu | Alüminyum Alaşımlı Döküm |
| Hız | 1s, 1.8s, 3S, 6s |
| Konut | çelik |
| Güç | 80W |
| Gövde rengi | sarı yeşil |
|---|---|
| Bom tipi | düz bom, çit patlaması |
| İsteğe bağlı Aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, vb |
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| Max bom uzunluğu | 8 metes |