| Malzeme | Toz kaplı çelik |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 kez |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+75°C |
| Kontrol modu | uzaktan kumanda |
| motor material | aluminum alloy |
|---|---|
| operating time | 3s, 6s |
| boom type | straight, folding, fencing |
| housing material | 304 stainless steel |
| Color | Yellow |
| Koruma seviyesi | IP54 |
|---|---|
| İletişim arayüzü | RS485, RJ45 |
| Bariyer Kol Uzunluğu | 3-4m |
| MTBF | 10.000.000 kez |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| Bom tipi | 90 derece Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom Uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Muhafaza Rengi | Altın |
| Bom tipi | Düz bom / Floding Boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Muhafaza Rengi | Siyah |
| Bumba uzunluğu | Max. Maks. 4.1m 4,1 m |
|---|---|
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| renk | gri |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak köpük Bom |
| Motor Malzemesi | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çalışma süresi | 3'ler, 6'lar |
| Bom tipi | düz, katlanır, eskrim |
| Muhafaza malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
| Renk | Sarı |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Operasyon zamanı | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz, katlanır, eskrim |
| Ev materyalleri | 304 paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Bariyer Kol Hareketi | çift yönlü |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 kez |
| Malzeme | Toz kaplı çelik |
| Motor | Dc fırçasız motor |
| Ağırlık | 60kg |