| Tip | Otomatik Bariyer |
|---|---|
| çalışma süresi | 1'ler, 3'ler, 6'lar |
| Maksimum bom uzunluğu | 6m |
| motor malzemesi | Pres döküm alüminyum alaşımı |
| Trafik ışığı | Evet |
| Ürün adı | Bom Bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 2mm Soğuk haddelenmiş Sac |
| Güç kaynağı | 50/60HZ,AC110/220V±10% |
| Bumba uzunluğu | Maks.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40° ila 85° |
| İletişim arayüzü | RS485 |
|---|---|
| Koruma seviyesi | IP54 |
| Açılış/kapanış zamanı | 1.8s-6s Ayarlanabilir |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C~+80°C |
| Bariyer Kol Tipi | 90° Katlanır Kol, Çit Kolu, Düz Kol |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C~+80°C |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| kontrol modu | uzaktan kumanda |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| Ağırlık | 60kg |
| Boyut | 405*335*1050MM |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+75°C |
| Malzeme | Toz kaplı çelik |
| Bariyer Kol Hareketi | çift yönlü |
| Kontrol modu | uzaktan kumanda |
| Bariyer Kol Hareketi | çift yönlü |
|---|---|
| MTBF | 10.000.000 kez |
| Bariyer Kol Uzunluğu | 3-4m |
| Malzeme | Toz kaplı çelik |
| Bariyer Kol Tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Kol |
| Hız | 1.5s-6s ayarlanabilir |
|---|---|
| sıklık | 50Hz/60Hz |
| Başvuru | otopark |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C~ + 80°C |
| Garanti | 1 yıl |
| Bariyer Kol Tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Kol |
|---|---|
| Motor | Dc fırçasız motor |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+75°C |
| Koruma seviyesi | IP54 |
| Açılış/kapanış zamanı | 0.6s-1s |
| Malzeme | Toz kaplı çelik |
|---|---|
| Açılış/kapanış zamanı | 0.6s-1s |
| Bariyer Kol Tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Kol |
| MTBF | 10.000.000 kez |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+75°C |
| İletişim arayüzü | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Açılış/kapanış zamanı | 0.6s-1s |
| Ağırlık | 60kg |
| Malzeme | Toz kaplı çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+75°C |