| bom tipi | yuvarlak bom |
|---|---|
| Konut renk | Turuncu |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | eskrim |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | siyah |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | 3 çit |
| Renk | siyah |
| Uygulama | işletmeler ve kurumlar için |
| çalışma süresi | 3s, 6s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Renk | siyah |
| Garanti | 1 yıl |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Kullanım | Park yeri |
| Renk | Yanıp sönen altın |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Bağıl nem | ≤90% |
| Malzeme | Alüminyum alaşımlı kasa |
|---|---|
| Ürün adı | Yüz tanıma |
| boyut | 7 inç |
| Çalışma ortamı | yağmurluklu iç / dış mekan |
| Başvuru | Giriş kontrolu |
| Kanat | Organik Cam |
|---|---|
| İşlev | Çarpışma önleyici ve çarpmaya dayanıklı |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | çift yönlü |
| Kullanım | Metro İstasyonu, Ofis, Kütüphane, Otel |
| Güç Kaynağının Giriş Voltajı | AC100~240V |
|---|---|
| Açılma açısı | 90° |
| Açılış ve kapanış hızı | 0.2~1 Saniye Ayarlanabilir |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Kontrolörün Giriş Voltajı | DC24V |