| Konut renk | Altın, Şerit, Oniks siyah, Koyu sarı, Jacinth |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| İsteğe bağlı Boom | Büyük sekizgen bom, salıncak bom, Çit bom, Kare bom, Dövme bom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Döngü Dedektörü, Kızılötesi Fotosel, Devre Kesici, Uygun Kol Desteği, Basın Dalga, Anti-çarpışma Kau |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Konut renk | sarı yeşil |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Opsiyonel aksesuarlar | Çarpışma önleyici kauçuk |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Konut renk | koyu gri + açık gri |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| Opsiyonel aksesuarlar | Kızılötesi Fotoselli |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Konut renk | koyu gri + açık gri |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Opsiyonel aksesuarlar | Loop Dedektör |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| bom tipi | Düz patlama |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Uygulama | otopark |
| bom tipi | Düz bom, Çit bom, Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
| bom tipi | Düz patlama |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Konut renk | Turuncu |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |