| Ürün adı | Kanat bariyeri |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Tip | single core ; tek çekirdek ; double core çift çekirdekli |
| Garanti | 12 ay |
| Yön | bir veya iki yönlü (isteğe bağlı) |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Kullanım | Park yeri |
| motor malzemesi | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Operasyon zamanı | 3'ler, 6'lar |
| bom tipi | düz katlanır eskrim |
| Ev materyalleri | çelik |
| Renk | Sarı |
| Yukarı/aşağı zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Motor gücü | 300W 220VAC |
| Çevre sıcaklığı | -35°C~+85°C |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Başvuru | Aşırı Büyük Trafik Akış Alanı |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Kırmızı ve mavi |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-6s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Operasyon zamanı | 1.5s, 3s, 4s, 5s, 6s |
|---|---|
| Bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 1S; 1S; 1.8S; 1.8S; 3S; 3S; 6S 6S |
|---|---|
| Renk | Portakal |
| Motor Malzemesi | Alüminyum alaşımlı döküm |
| ev materyalleri | Çelik |
| Maksimum Bom Uzunluğu | 8 metre |