| Motor tipi | DC 12V |
|---|---|
| açma süresi | 0.5s |
| Koruma derecesi | IP32 |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| max şerit genişliği | 900mm |
| Şerit Genişliği | 600mm |
|---|---|
| Kanat Malzemesi | PVC |
| Motor | DC12V |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Pil Gerekli | Evet |
| Şerit genişliği | 900mm |
|---|---|
| Kanat malzemesi | PVC |
| Motorlu | DC 24V |
| Koruma sınıfı | IP32 |
| Pil gerekli | Evet |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Başvuru | park yeri |
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40℃-75℃ |
| çalışma süresi | 1 sn , 3 sn , 6 sn |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 5000 ünite / hafta |
| Menşe yeri | Çin |
| Product Category | Access Control Turnstile Gate |
|---|---|
| Material Of Cabinet | Aluminum Alloy |
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Modeli | WJCB02H |
| Uzaktan kumanda mesafe | <50 metre |
| Koruma sınıfı | IP54 |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Performans | Mükemmel |
| Ömür boyu | 5 milyondan fazla |
| Kullanım | Park yeri |
| operating time | 0.9-5s |
|---|---|
| boom type | 3 fence |
| Boom Length | Max.6m |
| Lifetime | more than 5 million |
| Usage | Parking lots |