| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Erişim kontrol sistemi | Evet |
| Seçenekler | Tek / Çift Yön |
| Paket | ahşap |
| Güç kaynağı | DC motor |
|---|---|
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Adı | Dikey tip tripod turnikesi |
| Nominal Güç | 266 |
| Frekans | 50 / 60Hz |
| Gerilim | 110V/220V |
|---|---|
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | turnike |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Kabin malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme yönü | her türlü |
| Sürüş motoru | DC motoru |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dk |
| Anma gücü | 50W |
| Ev materyalleri | paslanmaz Çelik 304 |
| Adı | tripod turnike |
|---|---|
| Tahrik motoru | DC motor |
| Kutup uzunluğu | Kutup uzunluğu |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan (barınak) |
| Voltaj | 110V / 220V |
|---|---|
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Ürün adı | turnike |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V± 10% |
| Geçiş Hızı | 25~32 kişi / dak |
| Anma gücü | 50W |