| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| İletişim | RS485 |
| Çalışma ortamı | Kapalı veya Açık |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Güç kaynağı | DC motoru |
|---|---|
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| İsim | Tripod Turnike |
| Anma gücü | 36W |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Çalışma ortamı | İç / dış mekan |
| anahtar kelime | Tripod Turnike |
| Geçmek | Çift yönlü geçiş |
| ödeme | T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Kabin malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| İsim | Tripod Turnike |
|---|---|
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| Anma gücü | 36W |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Erişim kontrol sistemi | Evet |
| Seçenekler | Tek / çift routeway |
| Paket | ahşap |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
|---|---|
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| İsim | Tripod Turnike |
| Anma gücü | 36W |
| Dönme yönü | Anma gücü |