| Bom uzunluğu | Maks.4,1m |
|---|---|
| Çarpışma karşıtı | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Başvuru | Aşırı Büyük Trafik Akış Alanı |
| Motor Malzemesi | alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Çalışma süresi | 3'ler, 6'lar |
| Bom tipi | düz, katlanır, eskrim |
| Muhafaza malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
| Maksimum bom uzunluğu | 4,5 metre |
|---|---|
| Boyut | 1200*300*980mm |
| BAĞIL NEM | %30~%80, Yoğuşma Yok |
| çalışma süresi | 2-4s |
| Bom tipi | Düz bom / Floding Boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Bom tipi | Düz bom / Floding Boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Color | BLACK |
|---|---|
| Application | parking lot |
| Boom Length | Max.6m |
| Operating Temperature | -40℃-75℃ |
| Boom Type | Straight boom |
|---|---|
| Housing color | yellow |
| Application | parking lot |
| Speed | 1-2s/3-6s speed adjustable |
| voltage | 110v 220v |
|---|---|
| motor | ac |
| power | 120w |
| protection grade | IP54 |