| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-15 gün |
| Ödeme koşulları | EXW, FOB, CIF |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
|---|---|
| Dönme yönü | Çift yön |
| Sıklık | 50/60Hz |
| itici güç | 3kg |
| Anma gücü | 36W |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ev materyalleri | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Otele başvur | Evet |
| Kart okuyucu sistemi için erişim | Evet |
| Gövde Kalınlığı | 2mm |
| Açılış Zamanı | 0.2s |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |