| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Motor malzemesi | Alüminyum alooy |
| functuion | Tam otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V±10% |
| Başvuru | yerleşim alanı |
| paket | ahşap paket |
| Sıklık | 50/60Hz |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Muhafaza Malzemesi | paslanmaz Çelik 304 |
|---|---|
| Yön | çift yönlü |
| Gerilim | 110V,220V |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
| Teslim süresi | 5-10 gün |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |