| motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Operasyon zamanı | 3s, 6s |
| bom tipi | düz katlanır eskrim |
| Ev materyalleri | 304 Paslanmaz Çelik |
| Renk | Sarı |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
|---|---|
| Bariyer Kol Hareketi | Tek Yön/Çift Yön |
| Boyut | 300*280*968mm |
| Koruma seviyesi | IP54 |
| Ağırlık | 60kg |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C~ + 80°C |
|---|---|
| Güç kaynağı giriş gerilimi | AC110±%10 veya AC220V±%10 |
| Motor gücü | 180 W maks. |
| Hız | 1.5s-6s ayarlanabilir |
| Denetleyici giriş gerilimi | DC24V±%10, 7,5A |
| Uygulama | otopark |
|---|---|
| Garanti | Bir yıl |
| çalışma süresi | 2-4s |
| motor malzemesi | Alüminyum alaşımı |
| Net Ağırlık | 39kg |
| bom tipi | Düz patlama, katlanır bom, çit patlaması |
|---|---|
| Muhafaza Rengi | Turuncu |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 3s,6s |
| Bumba uzunluğu | Maks. 6 Milyon |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | ÇİN |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
|---|---|
| COM arabirimi | RS485 |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| COM Arayüzü | RS485 |
| Gerilim | 110V/220V |
| bom tipi | Düz Kol; katlanır kol; Çit kolu |
| Maksimum bom uzunluğu | 8 metre |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, Western Union |
| Yetenek temini | 5000 adet/weeke |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 5000 ünite / hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |