| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| ödeme | T / T, L / T, Western Union |
| Ambalaj bilgileri | Karton, Ambalaj |
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Ödeme | T/T,L/T,Western Union |
| Ambalaj bilgileri | Karton, Ambalaj |
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Malzeme | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| Çalışma Hız | 1s // 3s / 6s |
| Renk | Turuncu |
| Yön | Sol/sağ yüklü yüklü |
| Gerilim | 220V/110v |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| Max bom uzunluğu | 8 metes |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |