| bom tipi | Düz Bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V VEYA 220V |
| Hız | 1-4s/2-6s hız ayarlanabilir |
| kullanım | Otoparklar/gişe/otoyol |
| Garanti | 1 yıl |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6m (özelleştirilmiş) |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| kullanım | Otoparklar / paralı kapı / otoyol |
| Bom Tipi | Düz bom ve isteğe bağlı diğer tipler |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6M |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | gri |
| Başvuru | bodrum park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6m (özelleştirilmiş) |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6m (özelleştirilmiş) |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6m (özelleştirilmiş) |