| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | Western Union, T/T |
| Yetenek temini | 5000 adet/weeke |
| Menşe yeri | ÇİN |
| bom tipi | Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | siyah |
| Bom türü | 180 derece Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V-265V |
| Bom uzunluğu | Maks. 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut rengi | Siyah |
| bom tipi | 90 derece Katlanır bom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | siyah |
| Uygulama | otopark |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Gerilim | 110V/220V |
| RS485 Modülü | desteklenebilir |
|---|---|
| Hız | 3s, 6S |
| Boom lengh | 6m |
| Konut renk | İsteğe bağlı |
| karton boyut | 109 * 39 * 42cm |
| Gerilim | 220V 110v |
|---|---|
| Frekans | 50/60 HZ |
| Motor gerilimi | 220V |
| Güç | 120W |
| Koruma sınıfı | IP44 |
| Gerilim | 220V 110v |
|---|---|
| Frekans | 50/60 HZ |
| Motor gerilimi | 220V |
| Güç | 120W |
| Koruma sınıfı | IP44 |
| Konut renk | koyu gri + açık gri |
|---|---|
| bom tipi | Çit boom |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |