| Malzeme | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| Renk | Gümüş rengi |
| Gerilim | 110V/220V |
| paket | Ahşap |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
| Geçiş Genişliği | 600~1100mm (bir çift) |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC220V±%10, AC110V±%10 |
| Kabine Malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
| Motorun çalışma voltajı | DC24V |
| Başvuru | Ofis |
| Gerilim | 110V/220V |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | turnike |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut konut | 1235 * 280 * 1000mm |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme yönü | her türlü |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Otele uygulamak | Evet |
| Erişim için kart okuyucu Ssystem | Evet |
| Kalın Konut | 2mm |
| Açılış Zamanı | 0.2s |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönen yönü | her türlü |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme yönü | her türlü |
| Kapat Açılış Zamanı | 1s |
|---|---|
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 10-30 Gün |
| Ödeme koşulları | Eserler |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Güç kaynağı | DC motoru |
|---|---|
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| İsim | Tripod Turnike |
| Anma gücü | 36W |
| Sıklık | 50/60Hz |