| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Yarı veya Tam Otomatik | Yarı otomatik |
|---|---|
| konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Gövde kalınlığı | 1.5mm |
| Boyut konut | 1235 * 280 * 1000 |
| Net ağırlık | 1235 * 280 * 1000 |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Transit hızı | 25 ~ 32 kişi / dk |
| Nominal Güç | 50W |
| Anma gücü | 36W |
|---|---|
| Sürüş motoru | Fırçasız DC Motor |
| break | 30 ~ 40 kişi / dakika |
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ° C ila 55 ° C |
| Çalışma ortamı | Kapalı / Açık (Sığınak) |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma sıcaklığı | -40° C ~ 55° C |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Tahrik motoru | DC motor |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |