| Motor Materyali | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Konut boyutu | 1000 x 160 * 680mm |
| Gerilim | 110V / 220V, 50 / 60Hz |
| Kol Uzunluğu (Opsiyonel) | 500-900mm |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| Çalışma süresi | 1 sn, 3 sn, 6 sn |
| Width Of Passage | 600~1100mm (a Pair) |
|---|---|
| Security | High security by preventing unauthorized entry |
| DC12V Backup Battery | Optional |
| Motor Power | 50W |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Working Voltage Of Motor | DC24V |
|---|---|
| Voice Function | Support |
| Modbus Protocol | Support |
| Working Environment | Indoor / Outdoor (Shelter) |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Erişim kontrol sistemi | Evet |
| Seçenekler | Tek / çift routeway |
| Paket | ahşap |
| Konut malzeme | 304/202 / soğuk haddeleme demir boyalı |
|---|---|
| Türü | Otomatik turnike |
| Erişim kontrol sistemi | Evet |
| Seçenekler | Tek / Çift Yön |
| Paket | ahşap |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Motor Power | 50W |
|---|---|
| Swing Barrier Features | Swinging arm for passage control |
| Max Flow Rate | 30~40 people per minute |
| Access Management | Efficient pedestrian and vehicle access management |
| Power Supply | AC220V±10%, AC110V±10% |