| Konut renk | sarı beyaz |
|---|---|
| bom tipi | Düz patlama |
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| bom tipi | Düz patlama |
|---|---|
| Konut renk | Turuncu |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Malzeme | Çelik muhafaza |
| kanat | Organik Cam |
|---|---|
| Motor | DC12V |
| fonksiyon | Anti-çarpışma ve Crashworthy |
| avantaj | Yüksek Kalite, Hizmet ve Fabrika Fiyatı |
| Operasyon | İki-yön |
| Açılış / kapanış saati | 0.5s |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Kanat tipi | şeffaf |
| Yön | Çift |
| Güvenlik erişim | Evet |
| Kapı malzeme | PVC |
|---|---|
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Çalışma Hızı | ayarlanabilir |
| Hızlı hızlı | 1s |
| Sığınak ile açık | Yer |
| Kapı malzeme | PVC |
|---|---|
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Net ağırlık | 140kg |
| Hızlı hızlı | 1s |
| Pasajın Maksimum Genişliği | 900mm |
| Konut Matetial | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Yön | İki yön |
| Gerilim | 110V, 220V |
| Transit hızı | 25 ~ 32 kişi / dk |
| Koşma süresi | 6s |
| Renk | Turuncu |
|---|---|
| Uygulama | otopark |
| Bumba uzunluğu | Max.4m |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ -75 ℃ |
| çalışma süresi | 0,6 saniye |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 5000 ünite / hafta |
| Menşe yeri | Çin |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 5000 ünite / hafta |
| Menşe yeri | Çin |