| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 3s,6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| motor malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşım |
| Ev materyalleri | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1, 000 set / ay |
| Menşe yeri | ÇİN |
| Anma gücü | 120W |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V, 50HZ/ 110V, 60HZ |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Rasyonel Hız | 1400rpm |
| uzak mesafe | 50 m'den az |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Gerilim | 110V/220V |