| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| Güç kaynağı | 220V±10%, 110V± 10% |
| Geçiş Hızı | 25~32 kişi / dak |
| Anma gücü | 50W |
| Kutup Uzunluğu | 490mm |
|---|---|
| Bağıl nem | ≤95% |
| Çalışma ortamı | İç Mekan / Dış Mekan (Sığınak) |
| itici güç | 3kg |
| Sıklık | 50/60Hz |
| İsim | Yarı otomatik Tripod turnike |
|---|---|
| Sıklık | 50/60Hz |
| Güç kaynağı | 220V±%10, 110V±%10 |
| Sürüş Motoru | DC motoru |
| ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dakika |
| Garanti | 1 yıl |
| Voltaj | 110V / 220V |
|---|---|
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Ürün adı | turnike |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V |
| iletişim | RS485 |
| Renk | Gümüş |
| bom tipi | Düz patlama, katlanır bom, çit patlaması |
|---|---|
| Muhafaza Rengi | Turuncu |
| Uygulama | otopark |
| Hız | 3s,6s |
| Bumba uzunluğu | Maks. 6 Milyon |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| ödeme | L / C, T / T, Western Union |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| Dönen yönü | çift yönlü |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gösterge | Trafik ışığı |
| Güç kaynağı | DC motoru |
|---|---|
| geçiş hızı | 30~40 kişi/dak |
| İsim | Tripod Turnike |
| Anma gücü | 36W |
| Sıklık | 50/60Hz |