| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı frekansı | AC220V±10%, 50HZ, AC110±10% 60HZ |
| Motor sür | 12V doğru akım motoru fırça |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Teslim süresi | 5-7days |
| Ev materyalleri | paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
| Motor Malzemesi | Çelik ve Alüminyum alaşımı |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Bağıl nem | ≤95% |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Kabine malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özelliği | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |