| Konut Matetial | Paslanmaz çelik 304 |
|---|---|
| Yön | İki yön |
| Gerilim | 110V, 220V |
| Transit hızı | 25 ~ 32 kişi / dk |
| Koşma süresi | 6s |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme yönü | her türlü |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Özelliği | Eşsiz uzaktan kumanda |
| Renk | siyah |
| Uygulama | Aşırı Boyutlu Trafik Akış Alanı |
| Dolap malzemesi | 304 paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| sertifika | ISO9001:2008 |
| geçiş hızı | 25~32 kişi / dak |
| Garanti | 1 yıl |
| Anma gücü | 36W |
|---|---|
| Güç kaynağı | 220V ±% 10, 110V ±% 10 |
| Sürüş motoru | DC motoru |
| Dönme Yönü | Çift Yön |
| Sıklık | 50 / 60Hz |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Kabin Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| iletişim | RS232 |
| Özellik | Dayanıklı |
| Garanti | 1 yıl |
| Ambalaj bilgileri | Ahşap durumda verme |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün miktarına bağlı |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 1000 set/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |
| Motor | Alüminyum Alaşım Döküm |
|---|---|
| hız | 3 ~ 5s ayarlanabilir |
| güç | 150W |
| Voltaj | AC220V; AC220V; AC110V AC110V |
| Uygulama | otopark |