| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Portakal |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| çalışma süresi | 3s, 6s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Renk | siyah |
| Uygulama | işletmeler ve kurumlar için |
| Garanti | 1 yıl |
| çalışma süresi | 3s, 6s |
|---|---|
| bom tipi | 3 çit |
| Renk | Siyah ve kırmızı |
| Garanti | 2 yıl |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Motor | Alüminyum alaşımlı döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5s,3s,5s |
| Güç | 150W |
| Teslimat | Ödeme alındıktan sonra 3 ~ 5 iş günü |
| Gerilim | AC220V; AC110V |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 0.5-0.9 S |
| bom tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Bom |
| Uygulama | otopark |
| Garanti | 2 yıl |
| Operasyon zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| 请求被中止 操作超时。 | Evet |
| kullanım | Otoparklar |
| renk | Yanıp sönen şerit, Yanıp sönen altın |
| Operasyon zamanı | 0.9-5s |
|---|---|
| Bumba uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Maksimum Motor Gücü | 300W |
| Çalışma sıcaklığı | -35°C~+85°C |
| İletişim arayüzü | RS485, RJ45 |
|---|---|
| Açılış/kapanış zamanı | 0.6s-1s |
| Ağırlık | 60kg |
| Malzeme | Toz kaplı çelik |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C~+75°C |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| bom tipi | Düz kol; Kol katlanır; Çit kol |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, L/C, Western Union |
| Yetenek temini | 5000 adet/weeke |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |