| Menşe yeri | Shenzhen |
|---|---|
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Model numarası | WJCS101 |
| Çalışma süresi | 4 ~ 6s |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Örnek zaman | 2 ~ 5 iş günü |
| Garanti | 12 ay |
| IP düzeyinde | 68 |
| IP düzeyinde | 68 |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Akım | 0.4A |
| Çalışma süresi | 4 ~ 6s |
| Boyut | 357 * 370 * 82.5mm |
| Menşe yeri | Shenzhen |
|---|---|
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Model numarası | WJCS101 |
| Menşe yeri | Shenzhen |
|---|---|
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Model numarası | WJCS101 |
| Menşe yeri | Shenzhen |
|---|---|
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Model numarası | WJCS101 |
| Akım | 0.4A |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Çalışma süresi | 4 ~ 6s |
| Örnek zaman | 2 ~ 5 iş günü |
| Garanti | 12 ay |
| Menşe yeri | Shenzhen |
|---|---|
| Marka adı | WEJOIN |
| Sertifika | CE,ISO,SGS |
| Model numarası | WJCS101 |
| OEM/ODM Ürünü | Evet |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-15 gün |
| Operasyon zamanı | 4~6sn |
| Renk | Kırmızı, Gri, Mavi |
| Taahhüt Ağırlığı | 5 Ton |
| Ambalaj bilgileri | kutu ambalaj |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-20days |
| Ödeme koşulları | T/t, western union, l/c |
| Yetenek temini | 50pcs/hafta |
| Menşe yeri | Shenzhen, Çin |