| Maksimum Bom Uzunluğu | 3 Metre |
|---|---|
| Voltaj | 110V / 220V |
| Motor Malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşımları |
| Ev materyalleri | ÇELİK |
| Bom tipi | Yuvarlak İnci Pamuk Bom |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, l/c, Western Union |
| Yetenek temini | 10000 setleri / ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| CE Aprroval | Evet |
| bom tipi | düz |
| Otomatik giriş kapısı | Evet |
| İsteğe bağlı Kontrol | Evet |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| CE Aprroval | Evet |
| Boom Seçeneği | düz |
| highligh Özelliği | Emanet |
| İsteğe bağlı Kontrol | Evet |
| Speed | 3S,6S |
|---|---|
| Color | Optional |
| Motor Material | Die-casting Aluminum alloy |
| Housing Material | Steel |
| Boom Type | Straight Arm; Folding arm; Fence arm,Telescopic arm |
| konut malzeme | demir |
|---|---|
| Motor Hız | 6s |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Standart renk | Turuncu |
| STANDART PAKET | KARTON PAKET |
| konut malzeme | demir |
|---|---|
| Motor Hız | 6s |
| Max bom uzunluğu | 4.5m |
| Standart renk | Turuncu |
| STANDART PAKET | KARTON PAKET |
| Hız | 1s, 1.8s, 3S, 6s |
|---|---|
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Bahar | Sıkıştırma yayı |
| bom tipi | Katlanır patlama |
| Brüt ağırlık | 68KG |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
|---|---|
| CE Aprroval | Evet |
| Boom Seçeneği | düz |
| highligh Özelliği | Emanet |
| İsteğe bağlı Kontrol | Evet |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Gerilim | 110V/220V |
| ödeme | T / T, L / T, Western Union |
| Ambalaj bilgileri | Karton, ahşap kutu |
| Teslim süresi | 1-20 gün |