| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| motor malzemesi | alüminyum alaşımı |
| işlev | Tam Otomatik |
| Gerilim | DC12V |
| Ambalaj bilgileri | ahşap |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| kol uzunluğu | 490mm |
| Maksimum taşıma kutup | 80KG |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motorun çalışma gerilimi | DC12V |
| Kapat Açılış Zamanı | 0.5s |
|---|---|
| Konut bitirdi | Paslanmaz çelik |
| Flap Hız | ayarlanabilir |
| Kapak malzemesi | Oganic Cam |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| kol uzunluğu | 500 ~ 900 |
|---|---|
| Motor malzemesi | Çelik ve alüminyum alaşımlı |
| Güç kaynağı | 220V 110V ± 10%, 10% ± |
| Motor tipi | Fırça DC24V |
| Transit hızı | 30 ~ 40 kişi/dk |
| Dolap Malzemesi | 304 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| mekanizma | Döküm Alaşımlı Alüminyum |
| İletişim | RS232 |
| Garanti | 1 yıl |
| Dönme Yönü | her türlü |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Güç kaynağı | AC220V/110V |
| İletişim | RS485 |
| Çalışma ortamı | Kapalı veya Açık |