| Bom Tipi | Düz bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Beyaz ve mavi |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 1-2s/3-5s hız ayarlanabilir |
| Bumba uzunluğu | Maksimum 6m (özelleştirilmiş) |
| bom tipi | Düz yuvarlak bom |
|---|---|
| Gövde rengi | Turuncu |
| Başvuru | park yeri |
| Hız | 0,3 saniye MAKS |
| MTBF | 8.000.000 kez |
| Operasyon zamanı | 1.5S~6S |
|---|---|
| bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | Toz kaplamalı çelik |
| Renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Operasyon zamanı | 1.5S~6S |
|---|---|
| bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | Toz kaplamalı çelik |
| Renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Operasyon zamanı | 1.5S~6S |
|---|---|
| bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | Toz kaplamalı çelik |
| Renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Operasyon zamanı | 1.5S~6S |
|---|---|
| bom tipi | düz katlanır çit |
| Ev materyalleri | Toz kaplamalı çelik |
| Renk | altın, siyah |
| Uygulama | otopark |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5 ~ 5s ayarlanabilir |
| Güç | 150W |
| Gerilim | AC220V; AC110V |
| Uygulama | otopark |
| çalışma süresi | 0.9-5s |
|---|---|
| Boom uzunluğu | Max.6m |
| Anti-çarpışma | Evet |
| Kullanım | Park yeri |
| Renk | Yanıp sönen şerit, Yanıp sönen altın |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Bumba uzunluğu | Max 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Gövde rengi | sarı yeşil |