| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| bom tipi | İki çit boom |
|---|---|
| Hız | 6s |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Net ağırlık | 59kg |
| Max bom uzunluğu | 4m |
| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5s, 3s, 6s |
| Malzeme | Çelik |
| Renk | kırmızı, sarı, turuncu, boş, beyaz |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Motorlu | Alüminyum alaşım döküm |
|---|---|
| Hız | 1.5s, 3s, 6s |
| Malzeme | çelik |
| Renk | Sarı, turuncu, boş, beyaz, kırmızı |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Gövde malzemesi | Demir |
|---|---|
| motorun hızı | 1.5 ~ 6s ayarlanabilir |
| Maksimum bom uzunluğu | 6m |
| Standart Renk | Altın |
| Standart paket | karton paket |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 3s, 6s |
| bom tipi | Düz katlama çit |
| Konut malzeme | 304 Paslanmaz çelik |
| Renk | Sarı |
| Bom uzunluğu | Maks.4,1m |
|---|---|
| Çarpışma karşıtı | Evet |
| Uzaktan kumanda mesafesi | <50 metre |
| Başvuru | Aşırı Büyük Trafik Akış Alanı |
| Renk | Gri |
| Standart renk | Kırmızı; Sarı |
|---|---|
| Hız | 3s, 6S |
| Max bom uzunluğu | 6m |
| Nominal Güç | 120W |
| Koruma derecesi | IP44 |
| bom tipi | / 180 derece 90 derece |
|---|---|
| Paket | Karton |
| Konut malzeme | Paslanmaz çelik |
| Gerilim | 110V/220V |
| Hız | 3/6 saniye |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1-20 gün |
| Ödeme koşulları | T/t, Western Union |
| Yetenek temini | 10000 setleri / ay |
| Menşe yeri | Çin |