| Renk | kırmızı ve mavi |
|---|---|
| Otomatik kapama | Evet |
| Kızılötesi Fotoselli | Evet |
| Araç Loop Dedektör | Evet |
| Tel kontrolü / Uzaktan kumanda | Evet |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 0.5-0.9s |
| bom tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Bom |
| Renk | gri |
| Uygulama | işletmeler ve kurumlar için |
| Hız | 1.8 saniye; 3'ler; 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| motor malzemesi | Döküm Alüminyum Alaşım |
| Ev materyalleri | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; katlanır kol; Çit kolu |
| Hız | 1.5S ~ 4S ayarlanabilir |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | Çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Hız | 1s, 3s, 6s |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| bom tipi | Düz Kol; Katlanır kol; Çit kolu, Teleskopik kol |
| Bom tipi | Düz bom |
|---|---|
| Voltaj | AC 110V veya 220V |
| Uygulama | otopark |
| hız | 1-2s / 3-5s hız ayarlanabilir |
| kullanım | Otoparklar / paralı kapı / otoyol |
| Max bom uzunluğu | 4.5 metes |
|---|---|
| bom tipi | 2 Çit kolu |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Gerilim | 110V/220V |
| COM arabirimi | RS485 |
| Motor malzemesi | Alüminyum alaşım |
|---|---|
| çalışma süresi | 0.5-0.9 S |
| bom tipi | Karbon Fiber Yuvarlak Bom |
| Uygulama | otopark |
| Garanti | 2 yıl |
| bom tipi | Çit boom |
|---|---|
| Gerilim | AC 110V veya 220V |
| Boom uzunluğu | Maksimum 6M (özelleştirilmiş) |
| Garanti | 2 yıl |
| Konut renk | sarı beyaz |
| Hız | 1S; 1.8S; 3S; 6S |
|---|---|
| Renk | İsteğe bağlı |
| Motor malzemesi | Kalıp döküm alüminyum alaşım |
| Konut malzeme | çelik |
| Max bom uzunluğu | 8 metes |